Zámečník-13.plat/5. týdnů dovolené/Prémie

Ostrava, Česko

Popis pozice

Ostravská společnost hledá do svých řad nového kolegu či novou kolegyni na pozici Zámečník. Pokud máte pracovní zkušenosti na obdobné pozici, nebo jste absolventem tohoto oboru a rádi byste pracovali ve velké společnosti s mezinárodním zázemím, pak nám neváhejte zaslat Váš životopis.

Nástup rovnou do kmene!

  • odstraňování mechanických závad výrobních zařízení a přístrojů

  • preventivní údržba, výměna dílů, seřizování strojů

Profil kandidáta

  • ochota pracovat v nepřetržitém provozu

  • zkušenost na obdobné pozici velkou výhodou, ale zaučíme i absolventa

Nabízíme

  • nástup přímo do kmene společnosti

  • týden dovolené navíc - 5. týdnů

  • 13.plat

  • docházkový bonus

  • bonusy, prémie

  • příspěvek na penzijní pojištění

  • pravidelné navyšování mzdy

  • sleva na firemní produkty

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • 13. plat

  • Smlouva na dobu neurčitou

  • Příspěvek na penzijní připojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Nikola Šírová
ID: 4468024  Datum zveřejnění: 16.11.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.