Vedoucí logistického skladu - i junior| Flexibilní prac. doba

Zlínský kraj

Popis pozice

Pro významnou logistickou společnost hledáme nového kolegu na pozici vedoucí skladu. Pokud chceš být součástí nově se rozvíjejícího projektu pro velmi významného zákazníka a máš zkušenosti s vedením týmu ve skladu (např. z pozice vedoucího směny, vedoucího skladu apod.), pak se neváhej ozvat.

Do logistického skladu v Novém Jičíně a Valašském Meziříčí hledám člověka, který povede menší tým skladníků a zastřeší veškeré procesy na skladě. Nabízíme zajímavou práci s velkou samostatností a spoustu příjemných benefitů.
✔  nastavíš logistické procesy ve spolupráci s managerem

✔  plánuješ, vedeš a motivuješ tým podřízených (cca 6 skladníků + částečně 10 zákaz. referentů a celních deklarantů)

✔  zodpovídáš za výsledky střediska a naplnění smlouvy se zákazníkem

✔  eviduješ náklady a navrhuješ logistické koncepty pro nové projekty

✔  kontroluješ dodržování předpisů BOZP a PO

✔  komunikuješ se zákazníkem v rámci plánování dodávek, plnění smluv a případných reklamací

Profil kandidáta

✔  SŠ vzdělání a praxe v logistice min. dva roky

✔  znalost řízení střediska skladové logistiky

✔  prokazatelnou zkušenost s vedením týmu

✔  odolnost vůči stresu, přirozenou autoritu a schopnost určovat priority

✔  anglický jazyk na komunikativní úrovni (s B1 si vystačíš) a PC znalosti (Excel, WMS)

Nabízíme

✔ pružná pracovní doba
✔ týden dovolené navíc + 2 dny preventivního volna
✔ příspěvek na stravování 75 Kč čistého do mzdy za odpracovaný den
✔ příspěvek na penzijní/životní připojištění v hodnotě 1% ze základní mzdy
✔ zvýhodněné mobilní a datové tarify od operátora T-Mobile
✔ odměna za loajalitu v programu Cafeterie
✔ Multisport karta pro vás i váš doprovod za zvýhodněnou cenu
✔ možnost využít služby online poradny či objednání k lékaři u společnosti uLékaře.cz
✔ odměna za přivedení nového zaměstnance
✔ pohodlné tankování s DKV kartou
✔ 1 den volna pro veřejně prospěšné činnosti
✔ slevy u zákazníků

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • 13. plat

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lenka Jurista