Montáž a instalace zakázek - interiéry

Jihočeský kraj

Popis pozice

Pro malou rodinnou interiérovou firmu v Českých Budějovicích přijmeme kolegu na montáže.

  • Fungujeme nejvíce v jižních Čechách

  • Práce je převážně na zakázkové výrobě – kanceláře, rodinné domy, bytové domy.

  • Montáž a kompletace zakázkové výroby

  • U klientů jsme v pracovní době 7:00 hodin do 15:30 hodin

Profil kandidáta

  • Výhodou je vyučení v oboru nebo praxe v oboru

  • Manuální zručnost

  • Samostatnost a pečlivost

  • Ochotu učit se a zapracovat se

Nabízíme

  • Dobré ohodnocení a motivační variabilní mzda dle zkušeností a domluvy

  • Pracovní doba: 7:00 hodin – 15:30 hodin

  • Stravenky

  • Možnost firemního auta na cesty domů

  • Mobilní telefon

  • Oblečení a ochranné pomůcky

  • Možnost parkování zdarma

  • Práci ve stabilní a prosperující rodinné společnosti

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Monika Chmelová
ID: 4468028  Datum zveřejnění: 16.11.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.