IT obchodník - projektová řešení na míru

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Máte obchodní praxi zaměřenou na poskytování projektových řešení, která přesně odpovídají potřebám vašeho klienta? Baví vás akvizice a dynamická náplň práce?

Pokud jsou vaše odpovědi ANO, mohla by být tato nabídka tou pravou!

  • Hledání a navazování spolupráce s novými klienty, pro které je větší efektivita fungování firmy zásadní

  • Porozumění prostředí a interním procesům klienta pro ideální řešení

  • Odborné poradenství a prezentace

  • Spolupráce s kolegy z jiných oddělení, kteří vám budou k dispozici a vždy vás podpoří

  • Nějaká ta administrativa a práce s CRM

Profil kandidáta

  • Obchodní zkušenost s produktem "na míru" (NE katalogový prodej)

  • Komunikativnost a týmový duch (nejste v tom sami)

  • Angličtina, kterou budete na komunikativní úrovni určitě používat

  • Ochota být v terénu - řidičský průkaz nutností

  • Zájem o inovativní technologie, které mají budoucnost

  • Bezproblémová práce na PC (MS Office, CRM)

Nabízíme

  • Pořádné zaškolení, abyste si byl/a jistý/á v kramflecích

  • Ohodnocení, které vás bude motivovat

  • Extra dny volna ve formě sick days

  • Automobil, který můžete využívat i pro soukromé účely

  • Super kanceláře (Brno/Opava), kde se budete cítit jako doma

  • Samozřejmostí je homeoffice poté, až budete dobře zapracovaný/á

  • Pracovní prostředí podporující profesní růst a osobní rozvoj, aby vás práce stále bavila

  • Kolegy, kteří jsou parťáky nejen v práci, ale i ve volném čase

  • Firemní kulturu založenou na otevřené komunikaci všemi směry a férovosti

  • Stravenkový paušál, příspěvky na penzijní/životní pojištění

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Odměny ke mzdě

  • Služební automobil

  • Sick Days

  • Stravenkový paušál

  • Příspěvek na životní pojištění

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Petra Vybíralová
ID: 4468407  Datum zveřejnění: 17.11.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.