Automechanik - volné víkendy

Jihočeský kraj

Popis pozice

Opravy a servis osobních a užitkových automobilů.

  • Údržba, oprava a seřizování motorových vozidel

  • Servis a opravy vozů v záruční a pozáruční době

  • Diagnostika

Profil kandidáta

  • Praxe v oboru nebo výuční list v oboru automechanik

  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Mzda od 30.000 Kč podle zkušeností a praxe

  • Bonusy a prémie

  • Stravenky 100 Kč/ den

  • Práce na plný úvazek

  • Pracovní doba od 8:00 do 16:30 hodin

  • Volné víkendy

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Monika Chmelová
ID: 4468881  Datum zveřejnění: 18.11.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.