Obchodní zástupce s němčinou

Jihočeský kraj

Popis pozice

Chcete využívat ke své práci německý jazyk a zlepšovat se v obchodních dovednostech?

Ano?

Tak se přidejte do našeho týmu a s administrativou vám bude pomáhat obchodní referentka.

  • Odpovědnost za zahraniční obchod pro německy mluvící země

  • Domlouvání nových zakázek a péče o svěřené portfolio zákazníků

  • Kontrola faktur a jejich splatnost

  • Komunikace se zákazníky ohledně reklamací

  • Příprava kalkulace cen s ředitelem společnosti

  • Služební cesty 2-3 do měsíce do zahraničí služebním autem

Profil kandidáta

  • Znalost NJ (denní komunikace s klienty)

  • SŠ vzdělání

  • Zkušenost v obchodní sféře a praxe na obchodní pozici výhodou

Nabízíme

  • 25 dní dovolené

  • Příspěvek na dojíždění do zaměstnání

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování (zvýhodněné ceny obědů /vlastní závodní jídelna)

  • Odborné, rozvojové a jazykové vzdělávání

  • Roční odměny (bonusy) v závislosti na hospodářském výsledku

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na dopravu

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Monika Chmelová
ID: 4468883  Datum zveřejnění: 18.11.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.