Obchodní manažer - automotive

Praha

Popis pozice

Americká společnost zabývající se výrobou a distribucí automobilových olejů, přísad a maziv a rozšiřuje svůj tým o obchodního manažera, který bude mít na starost vyhledávání nových obchodních příležitostí v ČR, a v případě zájmu i na Slovensku.

Pozice je vhodná pro samostatné zkušené obchodníky, kteří mají praxi s prodejem technických olejů či maziv, případně jiných výrobků pro automotive, ovládají angličtinu na pokročilé úrovni a vyhovuje jim práce v terénu při osobním kontaktu se zákazníky v kombinaci s home office.

Odměnou Vám bude kromě fixního mzdového ohodnocení také roční bonus, smartphone, laptop, služební vůz i k soukromým účelům s neomezenou palivovou kartou, flexibilní pracovní doba a příspěvek na home office.

  • aktivní vyhledávání a získávání nových zákazníků v ČR

  • péče o stávající zákazníky a rozvíjení jejich potenciálu

  • poskytování odborného poradenství zákazníkům

  • pravidelné osobní návštěvy zákazníků

  • vedení obchodních jednání

  • zpracovávání cenových nabídek a uzavírání obchodních smluv

  • udržování kontaktů v aktuálních projektech, podpora prodeje, reporting

Profil kandidáta

  • alespoň 5 let praxe na pozici akvizičního obchodníka

  • zkušenosti s prodejem technických olejů či maziv, případně jiných výrobků pro automotive

  • skvělé komunikační dovednosti a prozákaznický přístup

  • řidičský průkaz skupiny B

  • pokročilá znalost angličtiny (nezbytná kvůli komunikaci se zahraničním nadřízeným)

  • bydliště v ČR

Nabízíme

  • fixní mzdové ohodnocení ve výši 70 000 – 100 000 Kč na základě Vašich zkušeností

  • roční bonus ve výši 250 000 – 360 000 Kč při splnění plánu prodeje

  • smartphone, laptop a služební vůz i k soukromým účelům

  • neomezená palivová karta

  • neomezený home office

  • příspěvek na home office 2 400 Kč měsíčně

  • flexibilní pracovní doba

  • vzdělávací kurzy a školení

  • velká míra volnosti při organizaci vlastní práce a zvolení prodejních strategií

  • spolupráce na HPP

  • nástup možný ihned nebo dohodou

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Odměny ke mzdě

  • Služební automobil

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na dopravu

  • Příspěvek na Homeoffice

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Andrea Bolvanová
+420 728 275 980