Obchodní zástupce pro manipulační techniku – Praha a okolí

Praha

Popis pozice

Společnost zabývající se distribucí a pronájmem manipulační techniky rozšiřuje svůj tým o obchodníky, kteří mají zkušenost s prodejem technického produktu.

Pozice je vhodná pro komunikativní a prozákaznicky založené muže i ženy, kterým vyhovuje práce v terénu při osobním kontaktu se zákazníky.

Odměnou Vám bude kromě fixního mzdového ohodnocení také nezastropovaná variabilní složka mzdy, služební vůz i k soukromým účelům s neomezenou palivovou kartou, 25 dní volna, flexibilní pracovní doba, home office, příspěvky na stravování a další.

  • péče o stávající zákazníky ve svěřeném regionu

  • aktivní vyhledávání a získávání nových zákazníků v regionu

  • poskytování odborného poradenství zákazníkům

  • pravidelné osobní návštěvy zákazníků

  • vedení obchodních jednání

  • zpracovávání cenových nabídek a uzavírání obchodních smluv

  • udržování kontaktů v aktuálních projektech, podpora prodeje, reporting

Profil kandidáta

  • zkušenosti s prodejem technického produktu

  • skvělé komunikační dovednosti a prozákaznický přístup

  • řidičský průkaz skupiny B

  • mírně pokročilá znalost angličtiny (školící prospekty v angličtině)

  • bydliště v Praze či středočeském kraji

Nabízíme

  • fixní mzdové ohodnocení + neomezená variabilní složka mzdy

  • smartphone, laptop a služební vůz i k soukromým účelům

  • home office

  • flexibilní pracovní doba

  • 25 dní volna (dovolená + sickdays)

  • příspěvky na stravování

  • neomezená palivová karta

  • vzdělávací kurzy

  • občerstvení na pracovišti

  • teambuildingy

  • kanceláře v Praze

  • spolupráce na HPP

  • nástup možný ihned nebo dohodou

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Služební automobil

  • Sick Days

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na dopravu

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Andrea Bolvanová
+420 728 275 980
ID: 4469161  Datum zveřejnění: 19.11.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.