Zástupce obchodního ředitele pro zahraniční trhy

Kraj Vysočina

Popis pozice

Pro významného výrobce hromadných dopravních prostředků sídlícího nedaleko Ústí nad Orlicí hledám nového kolegu - Zástupce obchodního ředitele.

Na této pozici budete mít na starosti zahraniční trhy, vytváření obchodní strategie pro svěřené regiony, budete rozvíjet stávající obchodní síť a postupem času i otevírat nové obchodní možnosti v dalších státech.

Ideální kandidát má zkušenosti se zahraničním obchodem v technickém oboru, umí se samostatně rozhodovat a zároveň přijmout zodpovědnost za tato rozhodnutí. Je manažersky zdatný, má tah na branku a samozřejmě ochotu cestovat.

Náplň práce:

  • zodpovědnost za zahraniční obchodníky a dealerství, jejich rozvoj (Evropa)

  • řízení obchodní sítě, propagace značky

  • analýza trhů, tvorba obchodních strategií

  • jednání se zákazníky, zpracování poptávek, spolupráce při realizaci

  • zodpovědnost za prodejní výsledky v regionech

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ vzdělání

  • praxe na obdobné technicko-obchodní pozici

  • zkušenosti se zahraničním obchodem a vedením lidí

  • AJ na komunikativní úrovni

  • ochota cestovat

  • obchodní drive, samostatnost a zodpovědný přístup

Nabízíme

  • samostatnou a zodpovědnou práci s cestováním

  • fixní mzdu + bonusy dle dosažených obchodních cílů

  • 22 dnů dovolené

  • příspěvek na penzijko

  • auto, mobil, notebook

  • zaškolení v sídle společnosti (ubytování hrazeno)

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete prosím Váš životopis přes "odpovědět".

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Služební automobil

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na penzijní připojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová
ID: 4469422  Datum zveřejnění: 21.11.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.