Vedoucí nákupu

Plzeňský kraj

Popis pozice

Pro našeho klienta, významnou výrobní společnost, hledáme kandidáty na pozici Vedoucí nákupu.

Pokud hledáte novou výzvu v oblasti mezinárodního nákupu a chcete denně využívat vaši znalost angličtiny, neváhejte nám zaslat váš životopis.

  • - vedení oddělení nákupu

  • - poptávka a srovnávání cenových nabídek

  • - hledání nových dodavatelů a vyhodnocení stávajících

  • - podpora strategického nákupu v zahraničí

  • - správa obchodních smluv společnosti, reporting

Profil kandidáta

  • - VŠ vzdělání

  • - zkušenosti v oddělení nákupu výrobní společnosti

  • - anglický jazyk na komunikativní úrovni

  • - znalost MS Office

Nabízíme

  • - příspěvek na dopravu

  • - závodní stravování

  • - týden dovolené navíc

  • - příspěvek na dovolenou

  • - další vzdělávání

  • - odměny ke mzdě

  • - kulturní a sportovní akce

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na dopravu

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Iveta Moniak