Údržbář provozu - vhodné pro absolventy

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Do stabilní společnosti u Frýdku – Místku, hledáme kandidáty na pozici údržbář elektro.

  • Pravidelná oprava, údržba a servis výrobních strojů a zařízení

  • Práce v chladném prostředí 8 - 10°C

  • Uvádění nových strojů do chodu

  • Komunikace s ostatními odděleními údržby

  • Spolupráce s oddělením skladového hospodářství/ objednávání zboží

Profil kandidáta

  • Platná vyhláška 50/70 Sb. § 5

  • Vzdělání v oboru elektro

  • Zkušenost s údržbou elektro zařízení

  • Orientaci v technické dokumentaci

  • Samostatný a zodpovědný přístup

Nabízíme

  • Smlouvu na dobu neurčitou

  • Jistotu zaměstnání ve stabilní společnosti

  • Náborový bonus

  • Odměny ke mzdě

  • Závodní stravování

  • Slevu na firemní výrobky

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Viola Demhasajová
+420703865275
ID: 4469921  Datum zveřejnění: 21.11.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.