Inženýr zákaznické kvality | zajímavé projekty a 13. plat!

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Jste kovaný/á v automotive a máte zkušenosti na oddělení zákaznické kvality? Hledáme šikovného/ou INŽENÝRA/KU KVALITY do ostravského automotive závodu! Pokud hovoříte anglicky, pošlete mi svůj životopis, ráda vám nasdílím podrobnosti. :-)

  • zodpovědnost za komunikaci se zákazníkem společnosti, denní komunikace v AJ

  • spolupracovat při schvalování nových procesů a uzavírání PPAP aktivit

  • řešení reklamačního řízení, 8D reporty, hledání kořenové příčiny, zavádění nápravného opatření (8D, PDCA, Ishikawa, 5 Why apod.)

  • zodpovědnost za dodržování standardů kvality a zákaznických požadavků v souvislosti s výrobkem a procesem v sériové fázi výroby;

  • podílet se na zákaznických auditech pro nové projekty a vést zákaznický audit v sériové fázi výroby

  • spravovat webové stránky a portály;

  • provádět procesní audit

Profil kandidáta

  • vzdělání technického směru

  • praxe na zýkaznické kvalitě ve výrobním podniku

  • znalost nástrojů kvality (PPAP, 8D, Ishikawa, PFMEA...) a standardů IATF 16949 a VD 6.3

  • práci na PC (Microsoft Office)

  • znalost anglického jazyka min. B2 (denní využití)

  • schopnost samostatného řešení problémů

Nabízíme

  • motivující finanční ohodnocení

  • 13. plat

  • 5 týdnů dovolené

  • flexibilní pracovní dobu

  • příplatky na stravování

  • příspěvek na životní a penzijní připojištění

  • možnost odborného a kariérního růstu

  • dobrá dostuponost MHD / možnost pohodlného parkování

  • přátelský kolektiv

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Stravenky

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • 13. plat

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na penzijní připojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
+420 703 865 274
ID: 4469926  Datum zveřejnění: 21.11.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.