Předsériový inženýr/ka kvality

Středočeský kraj

Popis pozice

Pro klienta, který je jedním z lídrů v oblasti technologií a inovací pro automobilový průmysl obsazujeme pozici předsériový inženýr kvality. Kromě sériové výroby své produkty také intenzivně testuje a vyrábí jejich prototypy.

V současné době na 132 výrobních linek denně vyprodukuje 80 000 dílů, které jsou dodávány do 160 lokací pro téměř všechny automobilky po celém světě.

Účelem pozice je zajištění schválení nových, změněných výrobků a procesů zákazníkem, komunikace se zákazníkem. Činnosti spojené s povinnostmi projektového týmu.

Na této pozici budete navrhovat změnové i odchylkové řízení. Máte pravomoc pozastavit výrobu, expedici v případě vzniku neshodných výrobků nebo podezření jejich vzniku. Budete také schvalovat, případně pozastavovat uvolnění sériové výroby v poslední fázi projektového plánování.

  • Odpovídá za provozní, technickou a jinou kvalifikovanou koordinaci činností v rámci interních procesů.

  • Odpovídá za účinné využívání zdrojů (finanční, technologické, personální).

  • Odpovídá za dosahování cílů určených projektů, procesů.

  • Odpovídá za dodržování požadavků vyplývajících z interních předpisů systému řízení kvality.

  • Odpovídá za úspěšné schválení nových, změněných výrobků a procesů zákazníkem (PPAP, PPF….).

  • Odpovídá za kvalitu výrobních procesů souvísejících se zavedenou změnou.

  • Kontroluje předsériové vzorky/ výrobky před jejich odesláním zákazníkům.

  • Odpovídá za provádění revalidace PPAPů dle požadavků zákazníka.

  • Aktivně podporuje „staré“ projekty (včetně problematiky výroby náhradních dílů).

  • Zodpovídá za iniciace designových změn (ERD, P&R) v systému Windchill zavádějící nový/ zěměněný díl změny vedoucí k nápravě neshod u zákazníka, k inicializaci preventivních opatření.

Profil kandidáta

  • 2 roky zkušeností v obdobné pozici, automotive výhodou.

  • VŠ/SŠ vzdělání nejlépe technického směru.

  • AJ nebo NJ - úroveň B1

  • Uživatelská znalost práce MS Excel, Word, PowerPoint.

  • Základní znalost statistických a analytických metod, je podmínkou, stejně tak základní znalost technické dokumentace

  • Vaši výhodou bude, když máte za sebou školení interní auditor/technik kvality, školení MSA, FMEA, 8D, VDA 2

  • Pomůže vám, když budete mít alespoň základní znalost systému SAP

  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Zkrácenou pracovní dobu na 37,5 hod./týden

  • Pružnou pracovní dobu (pevné jádro 9:00 – 14:30 hod)

  • 5 týdnů dovolené

  • Roční bonus ve výši až 18.000,- Kč

  • Příspěvek na penzijní připojištění ve výši 700,- Kč měsíčně

  • 700,- Kč měsíčně do Cafeteria systému (Benefity.cz)

  • Celoroční kalendář firemních akcí pro zaměstnance

  • Jednorázové odměny za doporučení nových zaměstnanců ve výši až 60.000,- Kč

  • Dotované závodní stravování a jídelnu s možností venkovního posezení, kde se dobře najíte

  • Věrnostní bonusy pro zaměstnance od 3 odpracovaných let dále

  • Péči o zdraví (např. očkování proti chřipce)

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na penzijní připojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Markéta Pavlíčková
+420739341365
ID: 4470188  Datum zveřejnění: 21.11.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.