Technik kvality - 1 směna

Jihočeský kraj

Popis pozice

Rozšiřujeme tým a hledáme kolegu nebo kolegyni, které baví práce v kanceláři, ale rádi se pohybují i ve výrobě.

  • Provádění měření a kontrola vstupních dílů, polotovarů a celých konstrukčních celků z výroby dle specifikací (pracovních postupů, výkresů)

  • Kvalitativní posouzení a vyhodnocení výsledků měření

  • Vytváření zpráv a protokolů o měření

  • Monitorování měřidel (kalibrace měřicích a zkušebních zařízení) a správa dat

Profil kandidáta

  • SŠ vzdělání – strojírenského směru

  • Zkušenosti s tvorbou 3D měřicích programů

  • Znalost metodiky 8D (ishikawa, 3x5x proč)

  • Statitistické metody (SPC, MSA)

  • Strategie 0 chyb (FMEA, CP, Flow Chart, LL)

  • SAP výhodou

  • Komunikativní znalost němčiny nebo angličtiny

Nabízíme

  • Odměna 45.000 Kč + prémie

  • 13. a 14. mzda

  • práce na 1 směnu

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Monika Chmelová
ID: 4470189  Datum zveřejnění: 21.11.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.