CAD/CAM Programátor mimo Automotive

Liberecký kraj

Popis pozice

Chcete pracovat pro inovativní společnost, která působí v oblasti optoelektroniky?

Rozšiřte tým programátorů a staňte se součástí stabilní mezinárodní společnosti!

  • Tvorba programů pro malosériovou a kusovou výrobu v programu Siemens NX, Siemens 1 a Mazatrol

  • Příprava výroby při najíždění dílu ve spolupráci s obsluhou CNC stroje

  • Seřízení stroje

  • Komunikace a spolupráce s ostatními odděleními (technická kontrola, produktová technologie a R&D)

Profil kandidáta

  • SŠ vzdělání technického směru

  • Praxe v oboru CAD/CAM programování (Siemens NX, Mazatrol výhodou)

  • Znalost obráběcích a technologických procesů

  • Zkušenost s obráběním atypických materiálů: Woflramové slitiny, Sklo

  • Aktivní přístup, flexibilita, ochota dalšího vzdělávání

  • Technické myšlení

  • Schopnost dotáhnout věci do úspěšného konce

Nabízíme

  • Účast na dlouhodobém rozvoji firmy v oblasti vysoce precizního obrábění

  • 5 týdnů dovolené

  • Příspěvek na stravování

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Věrnostní program

  • Výběr teplých nápojů na pracovišti zdarma

  • Vzdělávací kurzy a školení

  • Zvýhodněné půjčky zaměstnancům

Benefity

  • Dovolená navíc

  • Smlouva na dobu neurčitou

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Veronika Davidová
ID: 4470192  Datum zveřejnění: 21.11.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.