Zkušená/ý účetní v zavedené výrobní společnosti

Středočeský kraj

Popis pozice

Společnost s více jak 40 letou zkušeností s výrobou systémů pro manipulaci, přijme do svého účetního týmu zkušenou/ného účetní/ho se systematickým myšlením.

Díky celosvětovému působení společnosti budete mít možnost získat znalosti zahraničních účetních standardů a zároveň využít při své práci angličtinu.

  • Zajištění integrity účtů hlavní knihy společnosti

  • Odpovědnost za rozdělení každodenních účetních operací (např. AR, AP, GL) mezi členy týmu

  • Zpracování včasných a úplných účetní výkazů podle českých a německých účetních standardů

  • Koordinace a spolupráce na procesu měsíční uzávěrky podle českých a německých účetních standardů

  • Příprava výkazů o DPH

  • Vypracovávání a zavádění různých účetních postupů

  • Komunikace s daňovými poradci

  • Spolupráce s interními i externími auditory při finančních a provozních auditech

Profil kandidáta

  • Vysokoškolský titul v oboru financí

  • Angličtina na úrovni B2, budete komunikovat s německou centrálou a vedením, případně s klienty z celého světa

  • Víte, co obnáší pozice Senior účetní, protože máte alespoň 3 roky praxe na pozici vedoucího účetního/nebo 1 rok na pozici hlavního účetního v mezinárodní společnosti

  • Dobré znalosti MS Office a zkušenosti s komplexním účetním systémem, budou vašimi denními pomocníky

  • Důkladná znalost finančních a regulatorních požadavků na dodržování předpisů, kterou by měl každý senior účetní mít

  • Oceníme znalost německých účetních standardů, protože máme německé majitele společnosti. Ale nevadí, když je nebudete znát.

  • Schopnost identifikovat a řešit problémy, které se při práci s čísly mohou objevit

  • Schopnost delegovat pracovní odpovědnost a silné interpersonální dovednosti, vzhledem k tomu, že budete součástí týmu kolegů

Nabízíme

  • Stabilního zaměstnavatele

  • 5 týdnů dovolené

  • 13. plat

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Mobilní tarif

  • Práci v mezinárodním prostředí

  • Rodinné pracovní prostředí

  • Jazykové kurzy

  • Přístup na ostatní vzdělávací kurzy

  • Parkování v areálu společnosti

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • 13. plat

  • Smlouva na dobu neurčitou

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Markéta Pavlíčková
+420739341365
ID: 4470193  Datum zveřejnění: 21.11.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.