Obchodní zástupce v technologické společnosti

Praha

Popis pozice

Technologická společnost zabývající se dovozem lithiových baterií do EU, hledá do svého týmu parťáka se zkušenostmi na pozici obchodníka. Předchozí zkušenosti s prodejem technických produktů jsou vítané.

Pozice je vhodná pro samostatné akviziční obchodníky, kterým vyhovuje mít při práci volnou ruku a volit si své prodejní strategie.

Odměnou Vám kromě fixní mzdy bude variabilní složka mzdy, smartphone, laptop, 25 dní dovolené, sickdays, home office, flexibilní pracovní doba a mnoho příspěvků na stravování, volnočasové aktivity, penzijní připojištění a další. Tento zaměstnavatel má dlouhodobě nadprůměrné výsledky v oblasti hodnocení spokojenosti od zaměstnanců.

  • aktivní vyhledávání a získávání nových zákazníků

  • péče o stávající tuzemské i zahraniční zákazníky

  • poskytování odborného poradenství zákazníkům

  • pravidelné osobní návštěvy zákazníků

  • vedení obchodních jednání

  • zpracovávání cenových nabídek a uzavírání obchodních smluv

  • udržování kontaktů v aktuálních projektech, podpora prodeje, reporting

Profil kandidáta

  • zkušenosti na pozici obchodního zástupce

  • skvělé komunikační dovednosti a prozákaznický přístup

  • řidičský průkaz skupiny B

  • alespoň středně pokročilá znalost angličtiny (nezbytná kvůli občasné komunikaci se zahraničními zákazníky i kolegy)

Nabízíme

  • fixní mzdové ohodnocení odpovídající Vašim zkušenostem

  • bonusová složka mzdy ve výši 30 000 Kč při plnění plánu

  • smartphone a laptop (služební vůz k diskuzi)

  • 25 dní dovolené

  • sickdays

  • home office

  • flexibilní pracovní doba

  • příspěvky na volnočasové aktivity (Flexi passy)

  • příspěvky na stravování

  • příspěvky na penzijní připojištění

  • výborné obědy ve firemní kantýně

  • občerstvení na pracovišti

  • společenské firemní akce

  • teambuildingy

  • pečlivé zaškolení

  • kanceláře v Praze

  • standardní smlouva na HPP

  • nástup možný ihned nebo dohodou

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na penzijní připojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Andrea Bolvanová
+420 728 275 980