Obchodně technický zástupce se skvělými benefity

Praha

Popis pozice

Společnost zabývající se výrobou elektronických součástek a komponentů s následným využitím v automotive, telekomunikaci, zdravotnictví a dopravní technice, hledá do svého týmu parťáka na pozici obchodníka, který bude pečovat o stávající zákazníky a vyhledávat i nové obchodní příležitosti.

Pozice je vhodná pro juniorní i zkušené obchodníky s pokročilou znalostí angličtiny.

Odměnou Vám kromě fixní mzdy bude variabilní složka mzdy, smartphone, laptop, služební vůz i k soukromým účelům, 25 dní dovolené, sickdays, home office, flexibilní pracovní doba a mnoho příspěvků na stravování, penzijní připojištění a další.

  • aktivní vyhledávání a získávání nových zákazníků (průmysl, zdravotnictví, automotive)

  • péče o stávající tuzemské i zahraniční zákazníky

  • poskytování odborného poradenství zákazníkům

  • pravidelné osobní návštěvy zákazníků

  • vedení obchodních jednání

  • zpracovávání objednávek a požadavků

  • zpracovávání cenových nabídek a uzavírání obchodních smluv

  • udržování kontaktů v aktuálních projektech, podpora prodeje, reporting

Profil kandidáta

  • alespoň 2 roky praxe na pozici obchodníka

  • pokročilá znalost angličtiny (nezbytná kvůli komunikaci se zahraničními zákazníky)

  • řidičský průkaz skupiny B

  • ochota cestovat po celé ČR (jednání se zahraničními zákazníky obvykle probíhá online)

Nabízíme

  • fixní mzdové ohodnocení ve výši 50 000 - 70 000 Kč dle zkušeností

  • kvartální bonusy

  • smartphone, laptop a služební vůz i k soukromým účelům

  • 25 dní dovolené

  • sickdays

  • home office

  • flexibilní pracovní doba

  • příspěvky na stravování

  • příspěvky na penzijní připojištění

  • výborné obědy ve firemní kantýně

  • občerstvení na pracovišti

  • bezúročné půjčky od zaměstnavatele

  • jazykové kurzy v pracovní době

  • společenské firemní akce

  • teambuildingy

  • pečlivé zaškolení

  • kanceláře v Praze

  • standardní smlouva na HPP

  • nástup možný ihned nebo dohodou

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Služební automobil

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

  • Příspěvek na penzijní připojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Andrea Bolvanová
+420 728 275 980