Stavbyvedoucí - pružná pracovní doba!

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Hledáme stavbyvedoucího, který bude zastřešovat projekty v oblasti bytové výstavby a občanské vybavenosti. Pokud se právě poohlížíte po nové pracovní výzvě, neváhejte nám o sobě dát vědět!

  • Samostatné vedení svěřeného úseku na stavbě

  • Vedení stavebního deníku

  • Spolupráce s projektovým manažerem, investorem apod.

  • Koordinace a komunikace se subdodavateli a odsouhlasování soupisů prací subdodavatelům

  • Zajišťování objednávek materiálu na stavbu a odpovědnost za kontrolu dodávek materiálů

  • Zodpovědnost za dodržování technologických postupů, pracovní kázně, BOZP a PO

  • Účast na kontrolních dnech stavby (s investorem)

  • Zodpovědnost za harmonogram a kvalitu provádění

  • Spolupráce při sestavování VCP a MNP

Profil kandidáta

  • Zkušenosti s realizací stavebních zakázek, nejlépe v oblasti bytové výstavby nebo stavbami občanské vybavenosti

  • Alespoň částečnou zkušenost s vedením týmu (přímých podřízených i subdodavatelů)

  • Skvělou orientaci v projektové dokumentaci

  • Znalost práce na PC (MS Excel, Outlook)

  • Schopnost komunikovat a vyjednávat (s investorem, projektantem, subdodavateli apod.)

  • ŘP sk. B (aktivní řidič)

Nabízíme

  • Přátelskou atmosféru na pracovišti

  • Každoroční prémie

  • Pružnou pracovní dobu

  • Služební telefon, notebook, případně služební automobil (odvislé od dané stavby a jejího umístění)

  • Firemní školení a kurzy (např.: při získání a udržení autorizace)

  • Týden dovolené navíc

  • Stravenky

  • Příspěvek do Cafeterie

  • Příspěvek na penzijní či životní pojištění

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na životní pojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lenka Hermannová
ID: 4470370  Datum zveřejnění: 22.11.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.