Specialista pro zákaznický servis

Liberecký kraj

Popis pozice

Máte dobré komunikační a vyjednávací schopnosti?

Ovládáte angličtinu na pokročilé úrovni?

Máte praxi v zákaznickém servisu?

Pak hledáme právě Vás! :)

  • podpora klíčových zákazníků,

  • rozvoj spolupráce a vztahů se zákazníky,

  • spolupráce na projektech s ostatními závody,

  • příprava a následná kontrola cenových nabídek,

  • úzká spolupráce s Account Managery a obchodním týmem,

  • kontrola a správa systému dohodnutých cen,

  • koordinace životního cyklu produktu,

  • podpora marketingových kampaní

Profil kandidáta

  • minimálně středoškolské vzdělání (výhodou je zaměření na obchod),

  • praxi ze zákaznického servisu (zkušenosti s B2B inside sales výhodou),

  • velmi dobrá znalost angličtiny slovem i písmem pro každodenní komunikaci – úroveň B2/C1,

  • znalost němčiny výhodou,

  • dobrá znalost MS-Office a zkušenosti s ERP/CRM systémy,

  • vynikající komunikační a vyjednávací schopnosti a týmového ducha

Nabízíme

  • zajímavou nástupní mzdu

  • skvělý kolektiv mladých lidí

  • prostředí mezinárodní firmy

  • 5 týdnů dovolené

  • dotované závodní stravování

  • pružná pracovní doba

  • 3 dny sick days

  • Multisport karta

  • 13. plat

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Kateřina Gold
+420 602 692 089
ID: 4470683  Datum zveřejnění: 22.11.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.