Produktový manažer v automotive | možnost HO a roční bonusy

Liberecký kraj

Popis pozice

Mám pro vás skvělou příležitost v oblasti automotive! Naším klientem je mezinárodní společnost, která nyní hledá Produktového manažera pro evropský region.

  • Projektové řízení vývoje produktu od jeho počátku až po uvedení na trh

  • Péče o stávající produkty a rozvoj nového produktového portfolia

  • Kontrola úspěšnosti strategii portfolia na trhu

  • Analýza implementovaných produktů dle jejich životního cyklu (rentabilita, vhodnost pro cílový trh, další rozvoj apod.)

  • Monitoring tržních trendů a konkurence

  • Dosažení definovaných cílů KPI odvozených z obchodních/zákaznických požadavků

  • Úzká spolupráce s ostatními odděleními společnosti

  • Podpora a mentoring juniorních produktových manažerů

Profil kandidáta

  • Vzdělání v oboru ekonomie nebo strojírenství

  • Plynulý anglický jazyk - čeká Vás denní komunikace

  • Minimálně 3 roky zkušenosti na obdobné pozici, zkušenost v automobilovém průmyslu výhodou

  • Proaktivní přístup a velmi dobré komunikační dovednosti

  • Strategické a analytické myšlení

  • Silná orientace na výsledek

Nabízíme

  • Lokace Praha nebo Frýdlant v Čechách

  • Roční bonus

  • Možnost práce z domova

  • 25 dní dovolené

  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby

  • Příspěvek na penzijní pojištění

  • Příspěvky na sport, kulturu a zdraví v benefitním programu Cafeterie

  • Permanentky na volnočasové aktivity

  • Vzdělávací kurzy a školení

  • Firemní akce

  • Zvýhodněné volání T-Mobile

  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou

  • Zázemí a podporu velké nadnárodní společnosti

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • 13. plat

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Veronika Davidová
ID: 4470941  Datum zveřejnění: 22.11.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.