Obchodní zástupce – magazíny o bydlení a designu

Praha

Popis pozice

Menší společnost s rodinnou a neformální atmosférou sídlící v Praze 10, která poskytuje svým klientům kvalitní servis v oblasti poradenství, reklamy, marketingu formou magazínů a on-line portálů a také organizuje semináře a webináře, rozšiřuje svůj tým o parťáka na pozici obchodníka.

Pozice je vhodná pro komunikativní kandidáty s obchodním duchem, kterým vyhovuje práce v terénu při osobním kontaktu se zákazníky v kombinaci s prací v kanceláři či z domova.

Odměnou Vám bude kromě fixního mzdového ohodnocení také variabilní složka mzdy, smartphone, laptop, služební vůz i k soukromým účelům, flexibilní pracovní doba, home office a další.

  • aktivní vyhledávání a získávání nových zákazníků (stavební společnosti, developeři, architekti, výrobci i dodavatelé stavebního materiálu)

  • poskytování odborného poradenství zákazníkům

  • pravidelné osobní návštěvy zákazníků (4-5 týdně)

  • vedení obchodních jednání

  • zpracovávání cenových nabídek a prezentací

  • realizace obchodního plánu

Profil kandidáta

  • zkušenosti na pozici obchodníka jsou upřednostňovány

  • skvělé komunikační dovednosti a prozákaznický přístup

  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • fixní mzdové ohodnocení ve výši 40 000 – 70 000 Kč na základě Vašich zkušeností

  • variabilní složka mzdy odvíjející se podle Vašich výsledků

  • smartphone, laptop a služební vůz i k soukromým účelům

  • home office

  • flexibilní pracovní doba

  • pravidelné vzdělávací kurzy a školení

  • občerstvení na pracovišti

  • teambuildingy

  • kanceláře v Praze 10

  • spolupráce na IČO

  • nástup možný ihned nebo dohodou

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Odměny ke mzdě

  • Služební automobil

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Andrea Bolvanová
+420 728 275 980