Osobní bankéř

Jihočeský kraj

Popis pozice

Baví vás komunikace s lidmi a hledání vhodných řešení?
Máte rádi nastavené cíle a podporu kolegů?

Pak se přidejte k nám.

  • komunikace s našimi klienty – telefonicky i osobně

  •  radit klientům při výběru našich produktů, poskytovat jim komplexní bankovní, investiční služby

  • v prvních měsících vás čeká adaptační systém a certifikace na pojištění a investice, bez toho se nikde v bance neobejdete

  • průzkumy trhu, příprava finančních plánů

  • tréninkové analýzy s kolegy, kteří rádi předávájí své zkušenosti

Profil kandidáta

  • maturitní vysvědčení a čistý trestní rejstřík

  • jste komunikativní a jednání s lidmi vás baví - od bankéře klient očekává srozumitelná vysvětlení

  • máte obchodního ducha - dokážete zjistit, co klient potřebuje a navrhnete řešení

Nabízíme

  • Fixní mzda plus výkonnostní/variabilní složka

  • Vzdělávání - školení, plnění certifikací

  • Flexibilní pracovní doba

  • Dovolená navíc

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Monika Chmelová
ID: 4471131  Datum zveřejnění: 22.11.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.