Project Quality Engineer

Liberecký kraj

Popis pozice

Pro úspěšnou mezinárodní společnost hledáme zkušeného kvalitáře!

Pozice je zaměřená na projekty pro zákazníka Ford.

  • Příprava nových projektů, zodpovědnost za strategické jednání se zákazníkem

  • Spolupráce s technickým oddělením, vývojem, výrobou a obchodním oddělením

  • Definování a zpracovávání kontrolních měření, vzorkování

  • Zajištění úspěšného launche produktu

  • Komunikace s dodavateli

  • Vedení APQP procesů

  • Analýzy QA aktivit

  • Reporting

  • Spolupráce při auditech

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ vzdělání technického oboru

  • Komunikativní znalost Aj (nebát se mluvit)

  • Zkušenosti se zaváděním nových projektů a vedení projektů v automotive

  • Znalost práce na PC, znalost portálů zákazníka

  • Aktivní práce s PPAP, znalost APQP

  • Ochota cestovat párkrát do roka v rámci ČR i Evropy

  • Aktivní řidič sk. B

Nabízíme

  • Zajímavou a nestereotypní pracovní náplň

  • Stabilní zamětsnání

  • Moderní kanceláře v centru Liberce

  • Stravenky

  • Týden dovolené navíc

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Jazyková výuka

  • Příspěvek na masáže

  • Možnost práce z domova

  • Flexibilní pracovní doba

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • 13. plat

  • Smlouva na dobu neurčitou

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

  • Příspěvek na Multisport kartu

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4471132  Datum zveřejnění: 22.11.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.