Výrobní plánovač/logistik

Ústecký kraj

Popis pozice

  • odpovědnost za objednávání a zajištění dodávek materiálu a komponentů pro výrobu

  • odpovědnost za přípravu dokumentace pro výrobu a plánu výroby, zajištění optimálního stavu zásob

  • vyřizování zákaznických objednávek, vedení databáze objednávek v systému

  • řešení reklamací a případných logistických problémů ve spolupráci se zákazníky

  • správa a vedení zákaznické dokumentace v interních/externích systémech a databází

  • spolupráce na plánování nových projektů

Profil kandidáta

  • předchozí pracovní zkušenost na obdobné pozici z výrobní společnosti min. 2 - 3 roky

  • aktivní znalost AJ - MS Office (Word, Excel, Outlook), znalost práce v systému ERP

  • znalost čtení technické dokumentace

  • znalost zásad 5S a Lean principů

  • silné povědomí zákaznického servisu

  • pečlivost, důslednost, smysl pro detail

Nabízíme

  • Příspěvek na dopravu
  • Stravné
  • Kvartální bonus
  • Pololetní bonus u směnnosti
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • 1 týden dovolené navíc
  • Doba neurčitá

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Smlouva na dobu neurčitou

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Poláková
ID: 4471475  Datum zveřejnění: 23.11.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.