Pracovník zákaznického servisu s možností částečného Home office!

Kraj Vysočina

Popis pozice

Jsme profesionální česká firma, rozšiřující pole působnosti v oblasti instalací fotovoltaických elektráren po celé ČR.

Do našeho týmu hledáme nové uchazeče na pozici: pracovník zákaznického servisu.

Komunikace se zákazníky v rámci projektů společnosti. Jedná se o péči o stávající klienty.

Místo výkonu práce je město Třebíč.

  • Telefonická komunikace.

  • E-mailová komunikace.

  • Zákaznický servis.

Profil kandidáta

  • Minimálně SŠ vzdělání.

  • Výbornou znalost českého jazyka.

  • Uživatelskou znalost práce na PC.

  • Spolehlivost a zodpovědnost.

  • Čistý trestní rejstřík.

  • Předchozí zkušenosti v oblasti zákaznického servisu jsou výhodou, ale nejsou nutné.

Nabízíme

  • Pracovní smlouvu na plný úvazek.

  • Měsíční mzdu 20 000 - 30 000 Kč/měsíc.

  • Kombinovaná pracovní doba z domova a kanceláře.

  • Místo výkonu práce: město Třebíč s možným nástupem od ledna 2023.

Benefity

  • Částečný Home Office

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4471687  Datum zveřejnění: 23.11.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.