Technik/ technolog barvení (textilie)

Ústecký kraj

Popis pozice

  • Organizace a provoz barvírny textilií

  • Vývoj receptur a postupů barvení dle požadavků zákazníka

  • Příprava propagačních materiálů, vzorových karet a vizualizace pro zákazníky

  • Testování a vyhodnocování nových řešení

  • Příprava, nastavení a testování barvicích strojů před dodání zákazníkům

  • Zákaznická podpora včetně analýzy a řešení problémů

  • Úvodní školení zaměstnanců u zákazníka

Profil kandidáta

  • Znalosti a zkušenosti v oblasti barvení textilií

  • Komunikativní angličtina

  • ŘP. B

  • Ochota cestovat po světě

Nabízíme

  • Týden dovolená navíc

  • Příspěvek na dopravu

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na stravování

Benefity

  • Stravenky

  • Dovolená navíc

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková