Strojní konstruktér

Ústecký kraj

Popis pozice

  • Tvorba výkresové dokumentace 2D a 3D

  • Vytváření a správa kusovníků v PDM systému

  • Projektové plánování a koordinace s projektovým inženýrem

  • Technické výpočty

  • Vytváření podrobných specifikací produktu a jeho testování, analýza rizik a opatření ke snížení rizik

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ vzdělání v oblasti strojního inženýrství

  • Optimálně 3 roky praxe

  • Zkušenosti s kovovými díly, pohony, pneumatikou, svařováním

  • Velmi dobré znalosti konstrukčních programů (CATIA výhodou)

  • ŘP. B - aktivní řidič

  • Komunikativní AJ

Nabízíme

  • Týden dovolené navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na dopravu

  • Příspěvek an dojíždění

  • Denní využití AJ

Benefity

  • Stravenky

  • Dovolená navíc

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Alena Šafaříková
+420703865288
ID: 4471691  Datum zveřejnění: 23.11.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.