Juniorní IT Administrátor | Žebrák | Pozice vhodná pro absolventy

Žebrák, Česko

Popis pozice

Do příjemného pracovního zázemí Švýcarské společnosti, která je jedním z lídrů evropského trhu ve výrobě komponentů ze skla a plastů, hledáme zodpovědného IT Administrátora.

✔️ Jedná se o zajištění první úrovně technické podpory pro interní uživatele.

✔️ Lokalita: Žebrák

✔️ Spolupráce: HPP

⚒️ Používáme technologii: O365, OS Windows, Active Directory, Share-Point

  • Instalace a údržba HW a SW

  • Nastavování nových PC stanic/NB pro nové interní uživatele a následně jejich vyčištění v případě vyřazování

  • Podpora zařízení IT infrastruktury v rámci tymu (správa sítě, správa serverů, zálohování)

  • Technická podpora zaměstnanců společnosti v běžném provozu

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ vzdělání v technickém oboru

  • Předchozí zkušenosti na obdobné pozici

  • Znalost baličku MS O365, Windows, Teams, sítě

  • Angličtina na komunikativní úrovni (pro komunikaci s mezinárodními kolegy a IT Manažerem)

Nabízíme

  • Stabilní zázemí úspěšné společnosti

  • Práci v týmu, který dosahuje skvělých výsledků

  • Možnost karierního růstu

  • Flexibilní pracovní doba

  • 25 dní dovolené

  • Sick Days

  • Stravenky

Benefity

  • Stravenky

  • Sick Days

  • Příspěvek na Multisport kartu

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Iuliia Zorina
+420 725 876 767
ID: 4471919  Datum zveřejnění: 24.11.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.