Technolog / vedoucí údržby s aj - nástrojárna / lisovna

Zlínský kraj

Popis pozice

Hledáme Technologa (nástrojárny/lisovny), který se chce kariérně posunout a vést tým do 20 lidí. Také oceníme zkušeného Vedoucí údržby odd. Lisovny. Důležitá je zkušenost s údržbou strojů a zařízení.

Dáme šanci osobnosti, bez zkušeností s vedením týmu, která je ale silně technicky založená, zná oblast lisovacích nástrojů a jejich údržbu dorozumí se anglicky, alespoň na úrovni běžné komunikace a má předpoklady vést tým.

Těším se na CV.

  • kompletní vedení a koordinace oprav a údržby strojového parku výrobní společnosti

  • vedení týmu servisních techniků, elektrikářů, nástrojárny a technologie (do 20 lidí)

  • úzká spolupráce s manažerem výroby a provázanost s výrobními procesy

  • zajištění odborného vzdělávání týmu v souvislosti se změnami výroby a technologie

Profil kandidáta

  • min. SŠ vzdělání technického směru

  • zkušenosti na pozici Technologa, či praxe na obdobné pozici Vedoucího údržby

  • dokázat se orientovat v oblasti strojů lisovny/nástrojárny a její údržby

  • anglický jazky na komunikativní úrovni

Nabízíme

  • zajímavé mzdové ohodnocení

  • 13. plat

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • možnost profesního růstu

  • práce v nadnárodní společnosti

  • příspěvek na dopravu

  • zajištění závodního stravování nebo možnost stravenkového paušálu, firemní akce, atd.

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • 13. plat

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na životní pojištění

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Renáta Kolárová