Obchodní zástupce v IT – cloudové řešení

Praha

Popis pozice

Česká společnost s přátelskou a neformální atmosférou sídlící v centru Prahy, která dodává svá cloudová řešení významným českým i zahraničním společnostem, rozšiřuje svůj tým o parťáka se zkušenostmi na pozici obchodníka v oblasti IT.

Pozice je vhodná pro akvizičně založené obchodníky, kterým vyhovuje práce v terénu při osobním kontaktu se zákazníky.

Odměnou Vám kromě fixního mzdového ohodnocení budou také kvartální bonusy, 25 dní volna, flexibilní pracovní doba, home office, příspěvky na automobil, stravování, volnočasové aktivity a další.

  • aktivní vyhledávání a získávání nových zákazníků v ČR

  • péče o stávající zákazníky

  • poskytování odborného poradenství zákazníkům

  • pravidelné osobní návštěvy zákazníků

  • vedení obchodních jednání

  • zpracovávání cenových nabídek a uzavírání obchodních smluv

  • realizace obchodního plánu

Profil kandidáta

  • zkušenosti na pozici obchodníka v oblasti IT

  • skvělé komunikační dovednosti a prozákaznický přístup

  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • fixní mzdové ohodnocení od 70 000 Kč na základě Vašich zkušeností

  • kvartální bonusy odvíjející se podle Vašich výsledků

  • smartphone a laptop

  • home office

  • flexibilní pracovní doba

  • 25 dní dovolené

  • příspěvky na stravování

  • příspěvky na volnočasové aktivity (Edenred Benefits Card)

  • příspěvky na penzijní připojištění (po 2 letech)

  • příspěvky na automobil

  • nadstandardní zdravotní péče u Atoda Medical (po 2 letech)

  • pravidelné vzdělávací kurzy a školení

  • velká míra volnosti a samostatnosti při organizaci vlastní práce

  • každé pondělí firemní snídaně

  • občerstvení na pracovišti

  • teambuildingy

  • moderní kanceláře v centru Prahy

  • spolupráce na HPP

  • nástup možný ihned nebo dohodou

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na penzijní připojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Andrea Bolvanová
+420 728 275 980