Elektrikář - bez nočních směn

Pardubický kraj

Popis pozice

Firma v Dolních Ředicích přijme vhodného kandidáta na pozici elektrikáře v oblasti automotive.

  • Údržba a opravy výrobního vybavení a strojů

  • Odstraňování zjištěných drobných mechanických poruch a el. poruch na strojním zařízení

  • Diagnostika závad a jejich odstranění

  • Realizace plánů preventivní údržby

  • Vedení dokumentace přiděleného výrobního zařízení

  • Technická podpora za účelem zvýšení efektivity výroby

Profil kandidáta

  • SOU odborné vzdělání - zaměření elektro

  • Vyhláška č. 50/1978 Sb.

  • Zkušenosti na obdobné pozici výhodou

  • Znalost technické dokumentace

  • Manuální zručnost, důslednost, přesnost a technické myšlení

Nabízíme

  • Zkrácený pracovní týden (37,5 hod.)

  • 5 týdnů dovolené + 2 sick days

  • Docházkový bonus

  • Příspěvek na dopravu

  • Příspěvek na penzijní pojištění

  • Možnost využití závodní jídelny s dotovanou stravou

  • Příplatky za přesčasy nad rámec zákoníku práce

  • Parkoviště pro zaměstnance i snadnou dopravní dostupnost

  • Možnost dalšího vzdělávání a kariérního růstu

  • Práci v nadnárodní společnosti a přesto přátelský pracovní kolektiv a lidský přístup

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Zuzana Renčová
+420703865273
ID: 4475353  Datum zveřejnění: 30.11.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc