PLC specialista pro automotive společnost

Středočeský kraj

Popis pozice

Pro klienta, který je jedním z lídrů v oblasti technologií a inovací pro automobilový průmysl obsazujeme pozici PLC specialista.

V současné době na 132 výrobních linek denně vyprodukuje 80 000 dílů, které jsou dodávány do 160 lokací pro téměř všechny automobilky po celém světě.

Účelem pozice je programování PLC na základě požadavků supervisora technologického teamu. Udržování elektronických řídících systémů výrobních strojů v provozuschopném stavu včetně správy databáze záloh a standardizace užívaných elektro a softwarových řešení.

  • Upravovat procesy výrobních zařízení pouze na základě požadavků pracovníků oddělení ME a změnového řízení (NP/shopfloor).

  • Účast na přejímkách nových strojů, kontrola jejich hardwarové a softwarové vybavení dle prvotní specifikace společnosti.

  • Tvorba standardů pro elektronické vybavení nových výrobních strojů (použitá senzorika, ostatní elektronické prvky, pravidla tvorby software).

  • Spolupráce s oddělením ME / výroby / údržby na zajištění bezproblémového chodu linek.

  • Sledování funkcí výrobních linek, případné výpadky.

  • Definování potřebného CAPEX pro implementaci požadovaného řešení.

  • Implementace nové funkce / kontroly pouze na základě požadavků pracovníků ME a změnového řízení.

  • Spravuje zálohy výrobního zařízení.

Profil kandidáta

  • Minimálně 2 roky praxe na obdobné pozici v automotive výhodou

  • SŠ technického zaměření

  • AJ nebo NJ na úrovni B1

  • Pokročilá znalost funkcí MS Office, MS Teams - základní znalost / zkušenost s programem, SAP - základní znalost, detailní znalost funkce PC / PC sítí / funkce OS Windows

  • Znalost programování PLC (Siemens), kamerových systémů, servopohonů, databázových systémů, Siemens OPC

  • Základní znalost Production Supervisor a SDP studio

  • Orientace v technické dokumentaci, průmyslové roboty, kamerové systémy, servopohony, řídící systémy (PLC), 5S, LPA, PFMEA/CP/PF metodika

  • Výhodou zájem o stavbu PC, funkci PC sítí, zájem o technologie, 3D tisk, roboty, industry 4.0.

Nabízíme

  • Zkrácenou pracovní dobu na 37,5 hod./týden

  • Pružnou pracovní dobu (pevné jádro 9:00 – 14:30 hod)

  • 5 týdnů dovolené

  • Roční bonus ve výši až 18.000,- Kč

  • Příspěvek na penzijní připojištění ve výši 700,- Kč měsíčně

  • 700,- Kč měsíčně do Cafeteria systému (Benefity.cz)

  • Celoroční kalendář firemních akcí pro zaměstnance

  • Jednorázové odměny za doporučení nových zaměstnanců ve výši až 60.000,- Kč

  • Dotované závodní stravování a jídelnu s možností venkovního posezení, kde se dobře najíte

  • Věrnostní bonusy pro zaměstnance od 3 odpracovaných let dále

  • Péči o zdraví (např. očkování proti chřipce)

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na penzijní připojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Markéta Pavlíčková
+420739341365
ID: 4475758  Datum zveřejnění: 30.11.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.