Referent správy úvěrových a leasingových smluv

Praha

Popis pozice

Pro našeho klienta, který je lídrem v oblasti financování vozidel na českém trhu, hledáme novou posilu do sehraného týmu na pozici referenta správy úvěrových a leasingových smluv. Pokud máte zájem o svět financí, zkušenosti s prací v administrativě, organizační schopnosti a zvládnete řešit požadavky klientů v češtině i v angličtině, hledáme právě vás.

  • Vyřizování e-mailové korespondence s klienty

  • Řešení požadavků klientů během celého smluvního období

  • Zpracování plných mocí

  • Zpracování řádných i předčasných ukončení smluv včetně finančních vyrovnání

  • Kalkulace změn smluv s klienty

Profil kandidáta

  • Středoškolské vzdělání

  • Zkušenost s administrativní prací

  • Znalost MS Excel

  • Angličtina alespoň na úrovni B1 (elektronická a telefonická komunikace s klienty)

  • Přehled o finančním sektoru

  • Schopnost stanovit si priority pracovních úkolů

Nabízíme

  • Práce na hlavní pracovní poměr u přední společnosti na českém trhu

  • 5 týdnů dovolené

  • 3 sick days

  • Stravenky v hodnotě 140 Kč na den

  • Možnost home office až 2 dny v týdnu

  • Práce v moderní kancelářské budově na Praze 6

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Stravenky

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lucie Hlaváčková
+420725807246
ID: 4477021  Datum zveřejnění: 1.12.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.