Investiční specialista pro nové projekty vhodné pro absolventy

Ostrava, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)

Popis pozice

Do stabilní výrobní společnosti hledáme „parťáka“. Můžeš být jak zkušený odborník, tak i absolvent s menšími zkušenostmi, firma ti nabídne tu nejlepší praxi! Těšit se můžete na příjemné pracovní podmínky, odměnu a fajn kolegy.

  • spolupráce při přípravě a realizaci investičních projektů

  • zajištění komunikace s kolegy na jiných odděleních

  • práce s projektovou dokumentací - pouze čtení či revize

  • přípravy rozpočtů a harmonogramů a jejich následná kontrola

  • výběr dodavatelů a komunikace s nimi

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ vzdělání stavebního nebo technického směru

  • schopnost orientovat se také v oblasti cen, materiálů a technologických postupech

  • schopnost samostatného řízení projektů i řešení problémů

  • zkušenost s nástroji dle ISO 9001

  • kreativitu pro zlepšování stavů projektů

  • výborné organizační a komunikační dovednosti

  • samostatnost a zodpovědnost

Nabízíme

  • Nadstandardní finanční ohodnocení

  • 100% zaučení

  • 5. týdnů dovolené

  • Vhodné také pro absolventa

  • Širokou škálu benefitů

  • Práci, která Tě bude bavit a nebude stereotypní

  • Přímá komunikace s vedením, možnost podílet se na strategických rozhodnutích firmy

  • Samostatnost, možnost realizace a vlastní organizace práce

  • Vzdělávací kurzy, školení

  • Každoroční navyšování platu

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Nikola Šírová
ID: 4481764  Datum zveřejnění: 5.12.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.