Konzultant eIDAS a digitální důvěry | HPP / DPČ |Vhodné i pro studenty!

Praha, Česko

Popis pozice

Do české IT společnosti, která již 10 let nabízí svým klientům vlastní produkt v oblasti elektronické identity a budování infrastruktury PKI a digitální důvěry, hledáme juniorního konzultanta.

Budete pracovat na produktech tvořících základ infrastruktury digitální důvěry, sloužících pro komplexní práci s elektronickými dokumenty od podpisu po dlouhodobé uložení. Budete se účastnit projektů přerodu zajímavých zákazníků z organizaci pracujících s papírovými dokumenty na organizace budoucnosti fungující čistě digitálně.

Hledáš zajímavou práci, která má smysl a budoucnost? Chceš pracovat v přátelském kolektivu velmi chytrých a zkušených lidí, kteří ti rádi vše vysvětlí a naučí? Jsi fanda do kybernetické bezpečnosti? Pokud ano, další informace najdeš níže:

Spolupráce: HPP / DPČ

Lokalita: Praha – Budějovická

Nastup: IHNED

Klienti společnosti: oblast statní správy, komerční klienti - např. Kooperativa, ČSOB atd.

  • Účast na presale aktivitách a příprava nabídky pro zákazníka

  • Prezentace nabídky (produktu) pro zákazníka

  • Účast na implementaci produktu do infrastruktury zákazníka a následně zapojení do podpory produktu

  • Úzká komunikace a spolupráce se zákazníky a navrhování řešení na míru dle potřeba a požadavků zákazníka

  • Péče o zákazníka a úzká spolupráce s realizačním a obchodním týmem

  • Definice nových funkcí produktů na základě zpětné vazby zákazníků

Profil kandidáta

  • Vzdělání v oboru informační technologie

  • Dobré komunikační a prezentační dovedností

  • Ochotu a schopnost se učit

  • Zkušenosti / orientace nebo velký zájem v oblasti digitální důvěry/ elektronického podpisu/ informační bezpečnosti/ PKI

  • Angličtina alespoň na úrovní čtení technické dokumentaci

Nabízíme

  • Kreativní práce na zajímavých a moderních projektech pro významné zákazníky

  • Spolupráce s různými odděleni společnosti (např. tým architektů, realizaci, obchodu atd.)

  • Mladý a přátelský tým

  • Příjemné pracovní prostředí přímo u metra C – Budějovická

  • Roční odměna stanovená na základě výsledku společnosti

  • Baliček benefitů jako: stravenkový paušál, kafeterie, příspěvek na oblečení, konverzační kurz angličtiny

  • Teambuildingové akce

  • 1 x týdně lekce jógy v kanceláře společnosti

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4481767  Datum zveřejnění: 5.12.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.