IT Analytik | projekty pro statní správu |až 80% REMOTE

Práce z domu

Popis pozice

Pro našeho klienta, který se zabývá vývojem, implementací a podporou specializovaných ERP systémů pro organizace všech velikostí v různých oblastech jejich činnosti (od komerční sféry až po státní správu a samosprávu), hledáme IT analytika.

Projekty: budete moci pracovat na lokálních projektech pro statní správu, např. eNeshopenka, důchodová aplikace IDA.

Lokalita: Praha, České Budějovice, Hradec Králové, Havlíčkův Brod, Brno, Žďár nad Sázavou.

Máte již zkušenosti s tvorbou IT analýz a chcete se v tom dál rozvíjet? Máte zájem pracovat na zajímavých projektech ve skvělém týmu profesionálů? Pak je možná tato pracovní příležitost skutečně to, co hledáte :)
V návaznosti na projektu Vaší hlavní zodpovědností bude:

  • sběr, specifikace a následně analýza požadavků zákazníka

  • zodpovědnost za IT analýzu, funkčnost dodávaných řešení a kvalitu výstupů pro zákazníka (dokumentace, prezentace, zápisy atd.)

  • aktivní komunikace se zákazníkem a vývojovým týmem

  • návrh procesů/algoritmů pro transformace dat,

  • participace na interním testování, prezentace a obhajoba řešení.

Profil kandidáta

  • znalost MS Office a SQL – MUST

  • komerční zkušenosti s tvorbou IT analýz a zkušenosti s používáním analytických nástrojů

  • zkušenosti s vývojem IS

  • znalost SOAP Webservices, UML, Enterprise Architect – velkou výhodou

Nabízíme

  • Home office až 50 % pracovní doby

  • variabilní odměny ve formě čtvrtletních bonusů

  • Příležitost pro vlastní odborný rozvoj: školení prostřednictvím interní akademie a externího školení

  • jazykové kurzy

  • dny volna při zvláštních příležitostech nad rámec zákona

  • příspěvek na doplňkové penzijní spoření a další zajímavé výhody

  • Nástup je možný ihned!

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Odměny ke mzdě

  • Služební automobil

  • Flexibilní pracovní doba

  • Smlouva na dobu neurčitou

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4483447  Datum zveřejnění: 8.12.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.