Projektový vedoucí

Pardubický kraj

Popis pozice

Pro klienta z oboru automotive (plastové díly) hledám nového kolegu, který by si vzal na starosti řízení a koordinaci svěřených projektů.

Ideální kandidát má zkušenosti s vedením projektů ve výrobní sféře, popř. s vedením obchodních případů. Domluví se anglicky a nevadí mu čas od času vycestovat do zahraničí... pasuje tento popis na Vás? Hledáte právě novou pracovní příležitost? Pak mi dejte o sobě vědět a zašlete mi Váš životopis přes "odpovědět"!

Náplň práce:

  • koordinace projektů od A do Z

  • zpracování plánu, řízení změn, řešení problémů

  • organizace schůzek, komunikace s dodavateli a zákazníky

  • spolupráce se všemi zúčastněnými odděleními

  • vypracování a správa veškeré dokumentace

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ vzdělání (technika, ekonomika)

  • komunikativní angličtina

  • praxe v projektovém řízení či obchodu

  • dobré koordinační schopnosti

  • zaměření na cíl a dotahování věcí do konce

  • MS Office, řp. B

Nabízíme

  • stabilní práci s flexibilní pracovní dobou

  • 5 týdnů dovolené a navíc 2 dny zdravotního volna

  • příspěvek na dopravu a penzijko

  • závodní stravování

  • nadnárodní zázemí a fajn kolektivem

  • možnost profesního růstu

Benefity

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na dopravu

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová
ID: 4490557  Datum zveřejnění: 26.12.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.