Azure Data Architekt - full time/part time (Praha/Brno)

Praha, Česko

Popis pozice

Pro tým Datové Analytiky hledáme zkušeného Azure Data Architekta

Pokud Vás zajímají on-premise technologie, BI/DWH řešení, možnosti cloudového prostředí, jednání u klienta a baví Vás Vaše zkušenosti sdílet například formou workshopů, můžete být ten správný člověk do týmu 40 specialistů, kteří se věnují tvorbě BI/DWH řešení pro velké společnosti a státní správu.

Hledáme Azure Data Architekta, který pomůže posunout celý tým na vyšší level. V týmu je řada talentovaných lidí, kteří se těší na zkušenějšího kolegu. Kanceláře jsou v Praze a Brně. Home-office je velmi podporovaný, ale pozice není full remote.

  • Návrh architektury rozsáhlých cloudových projektů - komunikace se zákazníky, analýza jejich prostředí a návrh i nasazení cloudového řešení.

  • Určování směru rozvoje cloudové datové analytiky ve společnosti

  • Vedení a rozvíjení technických dovedností v týmu

  • Techické vedení projektů

Profil kandidáta

  • Máte za sebou enterprise projekty na Azure data platformě

  • Zkušenosti s batchovým nebo streamovaným zpracováním

  • Datové modelování v cloudovém prostředí

Plusem bude:

  • Znalost noSQL a SQL databází

  • Zkušenost se zpracováním BigData

  • Znalost Data Lake, ADF, Spark, Databricks, Synapse Analytics

Nabízíme

  • Možnost full nebo part-time

  • Možnost práce na IČO

  • Neomezená dovolená

  • Doba, kdy pracujete, je z velké části na Vás

  • Volba kombinace práce v kanceláři s home office

  • Váš rozvoj podpoříme odbornými semináři a kurzy

  • Příspěvek na stravu i volnočasové aktivity

  • MultiSport karta a další benefity

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4491252  Datum zveřejnění: 28.12.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.