Skladník s VZV

Ústecký kraj

Popis pozice

  • Zajištění všech procesů skladování, přemisťování materiálů dle aktuálních požadavků
  • Zajištění zásobování výrobních linek materiálem
  • Vykládky materiálů a nakládky hotových dílů
  • Rozvoz materiálů pro pracoviště dle potřeb výrobního procesu
  • Veškerá manipulace s materiálem ve výrobě, skladu hotových výrobků
  • Věcná a pravidelná kontrola skladovaného obalového materiálu a materiálu pro výrobu
  • Dodržování systému FIFO

  • Práce na PC (interní firemní software)

Profil kandidáta

  • Předchozí pracovní zkušenost na obdobné pozici min. 2 roky
  • Průkaz řízení VZV + praxe minimálně 1 rok s obsluhou VZV ve výrobní společnosti
  • Aktivní uživatelská znalost PC
  • Znalost skladového hospodářství
  • Manuální zručnost
  • Ochota pracovat ve směnném režimu (3směnný, nepřetržitý)
  • Aktivní přístup k řešení problémů
  • Týmový přístup
  • Samostatnost a zodpovědnost

Nabízíme

  • moderní a čisté pracovní prostředí s příjemným kolektivem lidí
  • motivující mzdové ohodnocení
  • příspěvek na dopravu
  • půlroční bonusy

  • navýšené příplatky za noční a víkendové směny na 20%
  • příspěvek na stravování formou stravenek, nebo dotované stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • 1 týden dovolené navíc (tj. 5 týdnů)
  • možnost profesního rozvoje

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Příspěvek na dopravu

  • Příspěvek na penzijní připojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Poláková