Projektový vedoucí

Královéhradecký kraj

Popis pozice

Hledám nového kolegu - projekťáka s elektro vzděláním, který dokáže zorganizovat práci sobě i ostatním, je pečlivý, samostatný a komunikativní a také má už nějakou tu zkušenost s řízením projektů ve výrobě, energetice apod.

Náplň práce:

  • převzetí zakázky od obchodníka a její řízení

  • tvorba plánu zakázky

  • organizace personálního obsazení

  • příprava a dohled nad cashflow

  • účast na kontrolních dnech

  • komunikace se zákazníky

  • předání zakázky a příprava podkladů k fakturaci

Profil kandidáta

  • SOU/SŠ/VŠ z oboru elektro

  • vyhláška 50

  • orientace ve výkresové dokumentaci (Eplan, AutoCad)

  • zkušenosti v oboru

  • praxe v projektovém řízení

  • řp. B a ochota cestovat po ČR (jednodenní cesty)

  • AJ výhodou, nikoliv podmínkou

Nabízíme

  • stabilní zaměstnání s velkou mírou samostatnosti

  • fixní mzdu + procenta ze zakázek vyplácená 1x ročně

  • auto, mobil a notebook i k soukromým účelům

  • dovolenou navíc v období vánočních svátků

  • super partu kolegů

  • občerstvení v práci a další benefity...

Pokud máš zájem, neváhej a zašli mi životopis přes "odpovědět"

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Služební automobil

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová