Specialista kvality s AJ - Senior Prostějov

Olomoucký kraj

Popis pozice

Pro ty, kteří změnu myslí vážně a mají chuť být součástí mezinárodních projektů a jsou dostupní do Prostějova, hledáme posilu do oddělení sériové Kvality.

  • Zodpovědnost za kvalitu v rámci sériové výroby (automotive) včetně výrobní dokumentace

  • Spolupráce na odhalování příčin nekvality a vytváření opatření k jejímu zamezení

  • Včasné řešení zjištěných neshod dle metod a nástrojů kvality (8D)

  • Spolupráce při přípravě a realizaci zavádění nových výrob/projektů

  • Spolupráce v mezinárodním týmu napříč výrobou

Profil kandidáta

  • Zkušenosti z oddělení kvality ve výrobní společnosti alespoň 4 roky

  • Znalost nástrojů v oblasti kvality

  • Výhodou bude znalost vad na vstřikovaných a lakovaných dílech

  • Anglický jazyk na komunikativní A2/B1

  • Komunikativní osobnost se zápalem a týmovým duchem se schopností reagovat na změny

Nabízíme

  • Práci v perspektivní výrobní společnosti s mezinárodní působností

  • Motivující finanční ohodnocení

  • Možnost aktivního využívání cizích jazyků a posouvat se s něm

  • Práci na zajímavých projektech a mnoho dalšího rádi představíme na osobním pohovoru

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Flexibilní pracovní doba

  • 13. plat

  • Cafeteria systém

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Renáta Kolárová
ID: 4492041  Datum zveřejnění: 2.1.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc