Interní auditor/ka kvality- výrobní společnost Prostějov

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Pokud se chcete realizovat, jako interní auditor v rámci výrobní společnosti s mezinárodním přesahem, přijďte se nám představit!

  • provádět interní audity systémů řízení podle IATF 16949

  • organizovat a koordinovat dozorové a certifikační audity

  • spolupracovat na interních auditech ( ISO 14001, ISO 45001, ISO 50001 apod.)

  • provádět školení pracovníků v oblasti systémů řízení a bezpečnosti

Profil kandidáta

  • SŠ vzdělání technického zaměření

  • komunikativní znalost AJ

  • výhodou je zkušenost nebo kvalifikace v oblasti kvality a znalost APQP, FMEA, MSA, SPC, 8D, PPAP, Six Sigma, ISO 19001 a auditovaných standardů

  • zkušenost na obdobné pozici Auditora velice vítáme

  • pozice je vhodná i pro absolventy

Nabízíme

  • 13.plat

  • flexibilní začátek pracovní doby

  • příspěvek na stravování (stravenky nebo dotované stravování)

  • příspěvky na zdravotní péči (vitamínové balíčky apod.)

  • dárky při významných životních událostech

  • odměna za doporučení zaměstnance

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • 13. plat

  • Cafeteria systém

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Renáta Kolárová