Mistr skladu (2 směny, 47tis.)

Plzeňský kraj

Popis pozice

Máte zkušenost v oblasti logistiky a skladového hospodářství?

Vedli jste již tým lidí a domluvíte se alespoň základně anglicky?

Pakliže k tomu umíte řídit i VZV, jste tím, koho hledáme!

  • vedení týmu lidí (cca do 10lidí)

  • sledování objednávek a stavu zásob

  • sledování přijímacího procesu

  • plánované naskladnění – sledování procesu vyskladňování dle stanoveného harmonogramu

  • podávání zlepšovacích návrhů

  • udílení pokynů podřízeným s cílem zabránit chybám v pracovním procesu

  • kontrola počtu objednávek, jejich obsahu a porovnání s dostupnými kapacitami

  • denní a týdenní kontrola klíčových ukazatelů výkonnosti (KPI)

Profil kandidáta

  • praxe na obdobné pozici

  • základní znalost anglického jazyka

  • analytické a koncepční myšlení

  • proaktivní přístup

  • průkaz VZV a zkušenost s manipulační technikou: VZV, retruck, čelní vozíky atd.

Nabízíme

  • 13. plat

  • stravenky v hodnotě 130,-

  • týden dovolené navíc

  • 5 sick days

  • lidského a vstřícného nadřízeného

  • kompletní zaškolení

  • příspěvky do cafeterie (po 1. odpracovaném roce měsíční příspěvek 1000,-, po 2. roce 2000,- po 3. roce 3 000,- atd.)

  • příspěvek na penzijní připojištění

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • 13. plat

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na penzijní připojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Gabriela Pčolová
+420 373 033 326