Nákupčí v automotive - Junior

Moravskoslezský kraj, Česko

Popis pozice

Hledáš příležitost v prostředí mezinárodní firmy, která ti umožní kariérní růst a naučíš se spoustu nových věcí? Máš vzdělání technického, ekonomického nebo obchodního směru? Pak ti nabízíme pozici nákupčího v automotive na Novojičínsku a Karvinsku.
✔ aktivní komunikace s dodavateli (telekonference, občasné služební cesty) a interními týmy

✔ starost o objednávky a změnová řízení

✔ řízení eskalací

✔ individuální plnění komplexních úkolů (krátkodobé i dlouhodobé projekty)

✔ spolupráce s týmem nákupu a jeho podpora a komunikace s výrobou

✔ podpora ostatních závodů při nastavování procesů, změnách, komunikaci s dodavateli

Profil kandidáta

✔ VŠ vzdělání

✔ komunikativní znalost angličtiny - využití na denní bázi

✔ zkušenost z výrobní firmy (ideálně automotive) výhodou

✔ silné organizační schopnosti, asertivní jednání

✔ proaktivní přístup k řešení problémů, zodpovědnost a schopnost stanovit priority

Nabízíme

✔ pružná pracovní doba (fix 8:30 – 13:30)

✔ 25 dní dovolené

✔ home office 2 dny / týden

✔ Sick Days – 2 dny / rok

✔ příspěvek na dopravu, možnost startovacího ubytování

✔ příspěvek na stravování

✔ Cafeterie Benefit Plus

✔ bonusový systém

✔ jazykové a odborné vzdělávání

✔ příspěvek na penzijní připojištění

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Odměny ke mzdě

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na dopravu

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lenka Jurista
ID: 4492720  Datum zveřejnění: 2.1.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.