PLC Programátor (vhodné i pro absolventy a juniory)

Plzeňský kraj, Česko

Popis pozice

Láká tě cestování a k tomu se ještě naučit něco, co má budoucnost?

Pokud ANO, máme tu pozici PLC programátora, na kterou potřebuješ technické vzdělání a chuť se učit, protože dostaneš kvalitní zaškolení a programovat tě naučí. Jo a kancelář budeš mít přímo v Plzni a k homeofficu se taky dostaneš.

  • Vývoj řídících systémů pro části automatizovaných skladů

  • Programování v TiaPortal a FT Suite

  • Práce se speciálními 3D simulacemi

  • Oživování navržených systémů ve fázi vývoje

  • Finální oživování přímo u zákazníka v zahraničí (cestování v rámci zahraničních zákazníků - cca 1/3 času v krátkodobých turnusech)

Profil kandidáta

  • Technické vzdělání - pozice je vhodná pro absolventy a juniory, ale i pro zkušené PLC programátory

  • Zkušenosti s programování PLC (Step7/TiaPortal) velkou výhodou

  • Angličtina nebo němčina na úrovni domluvení se (mírně pokročilá)

  • Ochota cestovat (Evropa i exotické destinace) a být flexibilní

Nabízíme

  • Menší tým, který vás bude plně podporovat

  • Možnost práce na HO až 2 dny v týdnu

  • Možnost procestovat zajímavé destinace v rámci Evropy i světa

  • Pravidelné navyšování mzdy

  • 13. mzda

  • Jazykové kurzy na pracovišti

  • 5 týdnů dovolené

  • Stravenky

  • Flexibilní pracovní doba

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Stravenky

  • Zajištěné ubytování

  • Odměny ke mzdě

  • Služební automobil

  • Dovolená navíc

  • 13. plat

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tereza Vlachová