SW tester (vhodné i pro absolventy)

Plzeňský kraj

Popis pozice

Pro vývojovou společnost specializující se na automatizační software, hledám softwarové testery, kteří by se chtěli stát součástí firmy působící v mezinárodním prostředí. Pokud jste absolvent po škole, ale i senior v oboru, který hledá nové pracovní uplatnění, ráda vám o nabízené pozici sdělím veškeré informace.

  • Práce v oblasti testování produktů - vývoj a údržba automatických testů, vývoj a údržba testovacích nástrojů - náplň práce bude přizpůsobena zkušenostem

  • Práce v týmu 5-10 lidí

  • Možnost získání samostatných projektů a vedení vlastního týmu

  • Možnost stáže v US

Profil kandidáta

  • Do firmy hledáme zkušené vývojáře, ale i absolventy v oboru IT

  • Znalost principů programování, zkušenost s C#, C++, JavaScript a HTML5

  • Znalost AJ na komunikativní úrovni (schůzky s kolegy ze zahraničí)

  • Výhodou je specializace v oborech softwarového inženýrství, kybernetiky, operačních systémů, datové komunikace, mobilní a webové aplikace, umělé inteligenci, 2D/3D počítačové grafiky

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní doba

  • Možnost práce na Home Office

  • Týden dovolené navíc

  • Sick days

  • Floating holidays – 12 placených svátků v roce

  • Příspěvek na vybavení Home Office

  • Firemní akce

  • Benefitní systém - záleží na vás, jakým způsobem benefity využijete

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Odměny ke mzdě

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Cafeteria systém

  • 100% Home Office

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tereza Vlachová