Inspektor kvality - Jablonec nad Nisou

Liberecký kraj

Popis pozice

Chcete si rozšířit pracovní uplatnění a získat zkušenosti na kontrole kvality?
Máte zkušenosti z výrobní společnosti?
Pokud vám vyhovuje pracovat v třísměnném režimu, hledáme právě vás.

  • vizuální kontrola dílů,

  • jednoduché měření,

  • značení vad a vypisování reportů.

Profil kandidáta

  • dobrý zrak,

  • pečlivost,

  • ochota pracovat v třísměnném režimu,

  • síla - vhodnější pro muže z důvodu těžších dílů.

Nabízíme

  • mzda 130 Kč/hod + 20 Kč/hod prémie dle docházky,

  • stravenky v hodnotě 80 Kč,

  • nadstandardní příplatky za noční směnu, víkendy a přesčasy,

  • nástup ihned.

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Zuzana Konopáčová
+420 602 437 489
ID: 4492725  Datum zveřejnění: 2.1.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 130 Kč/hod.