PLC programátor (vhodné i pro juniory, Plzeň)

Plzeňský kraj

Popis pozice

Chcete být součástí velice úspěšné firmy s dlouholetou historií?
Máte zkušenosti s PLC programováním nebo jste juniorní kandidát, kterého by zajímalo PLC programování? Domluvíte se anglicky?
Hledáte práci přímo v Plzni?

Pokud jste na všechny otázky odpověděli ANO, hledáme právě vás!

  • Konfigurace PLC HW a programování základního chování HW řídícího systému

  • Vizualizace včetně testování základních funkcí

  • Provádění 3D simulací provozu stroje

Profil kandidáta

  • Zkušenost na pozici PLC programátora

  • Znalost Simatic, Tia Portalu nebo Allen Bredley

  • Znalost systémů pro dohled, řízení a sběr dat

  • Mírně pokročilá znalost angličtiny

Nabízíme

  • Týden dovolené navíc

  • Možnost práce na Home office

  • Flexibilní zkrácená pracovní doba (38,5h/týdně)

  • Nové moderní pracovní prostředí

  • Profesní i osobnostní vzdělávání

  • Závodní stravování

  • Prémie/bonusy ke mzdě

  • Příspěvek na penzijní pojištění

  • Možnost jazykových kurzů v rámci pracovní doby

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Cafeteria systém

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

  • Příspěvek na penzijní připojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tereza Vlachová
ID: 4492993  Datum zveřejnění: 2.1.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.