Operativní nákupčí s AJ - Plzeň

Plzeňský kraj

Popis pozice

Co si představíte pod ideálním zaměstnáním?

Je to práce s technickými produkty? Prostor pro seberealizaci? Zkušenost z mezinárodního prostředí + příjemná atmosféra na pracovišti?

Výborně, pojďme se podívat, zda Vám bude vyhovovat i náplň práce.

  • zabezpečení dodávek materiálu pro výrobu

  • jednání s dodavateli o podmínkách dodávek, kvalitě a uzavírání rámcových smluv

  • optimalizace nákladů

  • samostatné jednání s dodavateli a odběrateli

  • úzká spolupráce s výrobou

  • vyhledávání nových nákupních příležitostí

Profil kandidáta

  • středoškolské vzdělání

  • zkušenost v oblasti nákupu či obchodu podmínkou (budete čelit často měnícím se požadavkům a budete muset vyjednávat s dodavateli změny v nákupních objednávkách)

  • znalost anglického jazyka podmínkou

  • znalost ERP systému a jeho fungování

  • přesnost, samostatnost

Nabízíme

  • akční práci v mezinárodním prostředí

  • prémie a bonusy ke mzdě

  • týden dovolené navíc

  • příspěvek na penzijní pojištění

  • firemní stravování

  • příspěvek na dopravu

  • vzdělávání, školení

  • multisport kartu

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Gabriela Pčolová
+420 373 033 326